O sztukach wszelakich - lista haseł

 

Witamy.

W 2010 roku wprowadzilismy stronę, na której sukcesywnie zamieszczamy wiadomości "o sztukach wszelakich". Jest ona integralnie związana z podobną "O retoryce". Zależy nam na powiązaniu naszych wiadomości z innymi internetowymi żródłami informacji. Oto >>>przykład.

Inspirowani realizowanym przez nas programem edukacyjnym "Teatr według Jerzego Grotowskiego" zamieszczamy w pierwszej kolejności hasła związane z dokonaniami środowiska Teatru Laboratorium i inne teatralno-filmowe.

Zapraszamy wszystkich do współpracy. Czekamy na autorów haseł także z innych dziedzin sztuki. Każdy może przysłać do nas tekst, który po weryfikacji redakcyjnej zostanie zamieszczony. W haśle podamy oczywiście jego autora. Jeżeli ktoś chce nam przesłać ilustracje i zdjęcia (do którym ma prawa autorskie) - to też chętnie je zamieścimy (oczywiście bezpłatnie, ale podamy autora). Prosimy również czytelników o wskazywanie wartościowych linków do zamieszczonych tekstów.

Oto Formularz  do przysyłania materiałów i uwag. 

Polecamy:

  1. Encyklopedię muzyki ze strony >>>Radia RMF Classic
  2. "Encyklopedia.Grotowski”  ze strony www.grotowski.net - to internetowe kompendium wiedzy na temat Jerzego Grotowskiego, jego dorobku artystycznego i biografii, a także dorobku i biografii jego współpracowników, poprzedników, kontynuatorów, tradycji, do których się odwoływał i różnorodnych kontekstów jego pracy.

Włodzimierz Taboryski

 

facebook