15 GRUDNIA - ODBYŁY SIĘ WARSZATATY Z RETORYKI

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy polonistów, instruktorów szkolnych zespołów teatralnych oraz inne osoby zainteresowane retoryką i kulturą mowy na trzecie spotkanie z cyklu

RETORYKA - warsztaty nie tylko dla nauczycieli

Zajęcia odbędą się w sobotę 15 grudnia 2007 r.

w godzinach 9,30 – 13,00

w siedzibie

Akademii Sztuki i Kultury, Al. Jana Pawła II 36c

W programie:

1. Wojciech Machnicki (aktor): Przygotowanie do prezentacji - warsztaty praktyczne. Przygotowanie fizyczne, emisyjne, dykcyjne. (wymagany swobodny strój i obuwie przystosowane do ćwiczeń fizycznych)

1. prof. Cezary Ornatowski: Praktyczne nauczanie retoryki w szkołach.(pracownik naukowy Uniwersytetu w San Diego; od ponad dwudziestu lat uczestniczy programie, który w sposób praktyczny wprowadza nauczanie retoryki w amerykańskich szkołach).

Zapraszamy również na warsztaty z retoryki organizowane na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Warsztaty są bezpłatne.