Międzyszkolne Biuro Maklerskie 2009

Rozpoczęliśmy  III edycję projektu RYNEK KAPITAŁOWY DLA LICEALISTY.

Jak poprzednio, dotację przyznało Biuro Edukacji m. st. Warszawy

Koło przeznaczone jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zainteresowanych rynkiem kapitałowym, czyli także dla przyszłych inwestorów giełdowych.

Na zajęciach uczestnicy uczą się rynku kapitałowego a zwłaszcza o podstaw działania giełdy papierów wartościowych, zasad inwestowania, podejmowania ryzyka i o potencjalnych zyskach oraz o bardzo modnych ostatnio funduszach inwestycyjnych.
Odbywają się wycieczki na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych, do domów maklerskich. Uczniowie inwestują  wirtualne pieniądze w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej.
Zajęcia odbywają się w środy od godz. 15.00 do 16,3o. w naszej Akademii Sztuki i Kultury.
Szczegóły programowe i organizacyjne są na stronie Stowarzyszenia Sztuka-Edukacja-Promocja, realizatora projektu:
Zajęcia prowadzi mgr Stanisław Grabowski.
Zainteresowanych prosimy zgłaszać się poprzez >>>>>>  Kartę zgłoszeniową.